top of page

DOMA      KURZY A ŠKOLENIA      CENNÍK      KONTAKT

Petra Stašková Simmons

(+421) 903 407 143

Petra sa venuje vešteniu a liečeniu už viac ako 20 rokov a to ako v USA tak aj v Európe.

Petrine veštenia sú nesmierne presné, a nielen že poskytujú neoceniteľné rady, vedenie a správy  od Anjelov a  Nanebovzatých Majstrov pre mnohých ľudí, ale taktiež je možné obdržať extrémne presné a cenné informácie, nástroje, vedenie a silné liečenie pre dôležité aspekty a výzvy v živote človeka.

 Ako médium, Petra prijíma a zdieľa správy od vašich blízkych a Anielov a tým vám dokazuje, že jej duchovná práca a odkazy sú presné.

 

  Hovoriť s ňou je ako stretnutie s priateľom, ktorého ste é

úprimne milovali, ale stratili pred dlhou dobou a nakoniec ste sa znovu stretli. Priateľ, ktorý vás pozná a vie všetko o vás, cíti váš smútok, vaše bolesti, a je schopný vám poradiť čo robiť vo veciach, ktoré vás trápia. Petra je anielsko-duchovná liečiteľka a cez jej sprievodcu Quan Ying a tiché poznanie je schopná sa dotknúť vašej nepokojnej duše do jej hl'bky, uzdraviť jej smútok a bolesť, vyňať z vášho srdca trápenie a opraviť škody na energetickej úrovni. Takisto vás povzbudí a dodá vám silu a smer pokračovať vo vašom živote na tejto planéte.

 

 Petra nikdy nesúdi vaše rozhodnutia či konania. Berie vás takého aký ste. Zľahka sa dotkne vašej duše a vnesie do vášho života trochu z inej sféry a tým vám pripomenie, že vy sám ste veľmi drahocenná, jedinečná a nádherná duša. Petra naplní vaše srdce s Angelskou láskou a porozumením a tak vás prenesie ponad temné sily, aby ste mohli žiť v láske, harmónii, blaženosti, slobode, kľude a v mieri. Všetko čo Petra robí, je cez dvanástich Majstrov Nebies a Anjelov.

Na čo sa Petra zameriava:

Vítame Vás na oficiálnej vebovej stránke medzinárodne uznávanej jasnovidky a média Petri Staškovej Simmons

 

bottom of page